Fable Christchurch

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Fable Christchurch
$$$$

Leírás

A Botanikus kert területétől egy 19 perces sétára található 4 csillagos Fable Christchurch Hotel fitneszközpontot, szaunát és közös társalgót biztosít. Az okos hotel sétatávolságra van az olyan látványosságoktól, mint az Emlékezés hídja és a New Regent utca.

Elhelyezkedés

A dohányzásmentes hotel kiváló elhelyezkedést élvez Christchurch közvetlen szívében. A Hagley Park botanikus kert elérhető mérsékelt távolságra a Christchurch városi ingatlantól. A sikkes hotel 25 percnyi sétára található a The Colombo bevásárlóközpont területétől, és az Interchange buszpályaudvar hozzávetőlegesen egy 10 perces sétára fekszik.

A messziről érkezők számára, a Christchurch nemzetkozi repülőtér 20 perces autóútra található.

Szobák

A kényelmes Fable szobái sötétítőkkel és vasalóval rendelkeznek. Továbbá némelyikük tornácot és erkélyt, valamint ergonomikus széket és kanapét foglal magukba. A privát széffel felszerelt szobák síkképernyős műholdas TV-t kínálnak, valamint mini hűtőszekrénybárt, tea- és kávéfőző berendezést az önellátáshoz. A spa kádat biztosító fürdőszobák zuhanysapkával és papucsokkal is felszereltek. A szállás szobákat kínál kilátással a hegyre.

Étkezés

A sikkes bárban vacsora előtti italokat fogyaszthat. A hoteltől a közelben lévő Sampan House kínai fogások választékát kínálja.

Szabadidő & Üzlet

A helyszínen edzőterem található.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
14:00-23:59 órától
11:00 előtt
Kényelmi szolgáltatások
privát parkoló a helyszínen található NZD 35 naponta áron.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Reggeli
A(z) Fable Christchurch ingyenes teljes reggeli reggelit kínál vendégeinek. 
Házi kedvencek
Háziállat nem megengedett.
Nyelvek
angol, spanyol, japán, kínai, hindi, bahasa indonéz, tagalog/filipino
Épület
Felújítás éve:2012
Emeletek száma:15
Szobák száma:113
Korábbi név
Marque Hotel
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Queen szoba
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    Széles franciaágy
Junior lakosztály
  • Max:
    3 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy
Egy hálószobás King lakosztály
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 nagy franciaágy
  • Ingyenes Wi-Fi
  • Erkély
Mutasson még 4 szobatípustKevesebb

Felszereltség

Főbb felszerelések

WiFi

Wi-Fi

Parkolás

NZD 35 naponta

Poggyászmegőrző

Poggyászmegőrzés

24 órás szolgáltatások

24 órás recepció

24 órás biztonsági szolgálat

Étel/ Ital

Bár/Társalgó

Étterem

Üdvözlő ital

Coffee shop

Fitnesz/ Tornaterem

Fitneszközpont

Spa és relaxáció

Szauna

TV

LCD TV

Sport & Fitness

  • Fitneszközpont

Szolgáltatások

  • Parkolóinas-szolgáltatás
  • Szobaszerviz
  • Takarítás
  • Vegytisztítás
  • Üdvözlő ital

Étkezés

  • Szobai reggeli
  • Étterem
  • Bár/Társalgó
  • Csomagolt ebéd
  • Speciális diétás menük

Business

  • Tárgyaló/bankett létesítmények
  • Fax/fénymásolás

Gyermekeknek

  • Kiságyak
  • Gyerekmenü

Szolgáltatások fogyatékkal élők számára

  • WC mozgáskorlátozottaknak

Spa és szabadidő

  • Szauna

Kilátás

  • Kilátás a városra

Szobai kényelmek

  • Légkondicionálás
  • Fűtés
  • Minibár
  • Hangszigetelt ablakok
  • Ülősarok
  • Tea és kávéfőző
  • Vasaló eszközök

Fürdőszoba

  • Ingyenes piperecikkek

Konyha

  • Elektromos vízforraló

Média

  • LCD TV
  • AM/FM ébresztőóra

Szobadekoráció

  • Szőnyegezett padló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Fable Christchurch paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 25924 HUF
📏 Távolság a központhoz 400 m
🗺️ Elhelyezkedés értékelése 9.6
✈️ Távolság a repülőtérhez 10.5 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Christchurch nemzetkozi repuloter, CHC

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
166 Gloucester Street, Christchurch, Új-Zéland
Térkép
166 Gloucester Street, Christchurch, Új-Zéland
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Híd
Emlékezés hídja
580 m
Templom
Kartonkatedrális
220 m
Sarok
New Regent utca
90 m
Múzeum
Quake City
590 m
Corner of Armargh and Gloucester Streets
Victoria tér
400 m
Worcester Street Central City
Latimer Square
460 m
86 Kilmore Street Central City
Christchurch Town Hall
530 m
105 Cathedral Square
Godley Statue
270 m
Sarok
Katedrális tér
240 m
Waterloo Place
Statue of Robert Falcon Scott
460 m
100 Cathedral Sqiuare Next To The Christchurch Cathedral
Kehelyszobor
200 m
Corner of Gloucester and Colombo Streets
Tree Houses for Swamp Dwellers
340 m
Cashel Street
Cashel Street
580 m
Múzeum
CoCA - Centre of Contemporary Art
560 m
From Cathedral Square to Rolleston Avenue Central City
Worcester Boulevard
190 m
Victoria Square Central City
Floral Clock
440 m
Étterem
Twenty Seven Steps
80 m
Étterem
Casa Publica
140 m
Étterem
The Happening Bar and Kitchen
70 m
Étterem
Sakimoto Japanese Bistro
60 m
Étterem
O.g.b
300 m
Étterem
The Nook
110 m
Étterem
Swiss Bistro
80 m

Fable Christchurch értékelések

8.4 /10
Nagyszerű
2910 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Fable Christchurch GYIK

Az Christchurch városában található Fable Christchurch közelében milyen turisztikai látványosságokat érdemes felkeresni?
Látogasson el az olyan nagyra értékelt nevezetességekhez, mint a Botanikus kert, továbbá a Hagley Park botanikus kert, melyek csupán 19 és 25 perc sétára vannak az Christchurch városában található Fable Christchurch területétől.
Melyik a Fable Christchurch hotel területéhez legközelebbi repülőtér?
A Fable Christchurch hotel 15 km-re fekszik a Christchurch nemzetkozi repuloter repülőtértől és egy 20 perces autóútra van.
Leparkolhatjuk az autónkat az Christchurch városában található Fable Christchurch hotel területén?
Igen, az Christchurch városában található Fable Christchurch hotel kínálatában egy privát parkoló elérhető a helyszínen.
Vannak étkezési lehetőségek az Christchurch városi hotel közelében?
A vendégek élvezhetik étkezéseiket a Sampan House étteremben, mely kínai fogásokat kínál egy 5 perces sétára az Christchurch városi hotel területétől.
Milyenek a Fable Christchurch szobaárai?
A Fable Christchurch kínálatában 82 $ kezdőáras szobalehetőségek vannak.
Az Christchurch városában található Fable Christchurch által milyen fizetési módok elérhetők?
Az Christchurch városában található Fable Christchurch fizetési módjai a következőket foglalják magukba:
  • készpénz
  • MasterCard
  • Visa
  • American Express
A kényelmes Fable Christchurch milyen típusú szobákat foglal magába?
Junior lakosztály, Superior ikerszoba és Superior King szoba szállástípusok elérhetők a kényelmes Fable Christchurch kínálatából.
Milyen szolgáltatásokat kínálnak az Christchurch városi hotel szobáihoz?
Az Christchurch városi hotel minden szobája síkképernyős műholdas TV-t foglal magába, továbbá magán széfet a vendégek biztonsága érdekében.
Az Christchurch városában található Fable Christchurch rendelkezik mozgáskorlátozottak számára kialakított létesítményekkel?
Igen, az Christchurch városában található Fable Christchurch területén kerekesszékkel való hozzáférés és mozgáskorlátozottak számára kialakított szobák elérhető a speciális igényű vendégek számára.
A kényelmes Fable Christchurch hotel biztosít takarító szolgálatot?
Igen, a kényelmes Fable Christchurch hotel biztosít vegytisztítást és takarítást.
Az Christchurch városában található Fable Christchurch milyen lehetőségeket biztosít?
Az Christchurch városában található Fable Christchurch top helyszínei közé tartozik a csomagmegőrző és étterem; a vendégek biztonságát pedig széf és 24 órás biztonsági szolgálat biztosítja.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba